INFORMACJE PRZEDWYJAZDOWE I WYJAZDOWE! ;)

UWAGA!
Kilka osób nie dostarczyło mi jeszcze “oficjalnych” oświadczeń. Proszę zrobić to jutro lub pojutrze, wrzucając mi do skrzynki na listy, jeśli mnie nie będzie w chacie… (a propos - w ten piątek można jeść mięso - jest dyspensa!) ;)
UWAGA 2! Kochani, zakończenie Mrozów będzie wyglądało tak (o ile tylko pogoda pozwoli) - po śniadaniu pakowanko i sprzątanko, po czym ruszamy do parku linowego w Fastach (koło Białegostoku). Będziemy tam na godz. 13.00. Każdy będzie mógł przejść po takiej trasie, którą będzie w stanie ogarnąć fizycznie (nikt nikogo nie będzie zmuszał też, żeby było jasne - decyzja o przydziale tras linowych należy do obsługi parku). Tam też korzystamy z wszystkich innych atrakcji (a jest ich tam mnóstwo), jemy pieczoną kiełbaskę z ogniska w ramach obiadu, i koło godz. 17 wyjeżdżamy pod kościół Boboli (żeby być z powrotem tak, jak było podane w oświadczeniach).
Bardzo proszę - kto ma, niech weźmie rękawiczki (takie gumowane “robocze”, mogą być też rowerowe) - są teraz wymagane przy przechodzeniu tras. Można je też kupić na miejscu - 10 zł, ale po co płacić, będziemy się wymieniać, myślę…
I taka uwaga ważna - od godz. 13 będziemy już w Fastach. Więc jeśli komuś bardzo zależy na wcześniejszym dotarciu do domu (a wiem ze w kilku przypadkach tak jest), to będzie można odebrać dziecko z tych Fast - to tuż za Białymstokiem. Oczywiście, ominą je wtedy atrakcje parku, no ale… Tylko muszę wiedzieć wcześniej.
UWAGA 3!
Ponieważ rozliczamy się w ośrodku za dniówki (nie za poszczególne posiłki), bardzo proszę o napisaniu na naszej grupie na fejsie w kom pod postem, bądź do mnie (sms), kto z UCZESTNIKÓW będzie wcześniej wyjeżdżał, którego dnia, i w jakiej mniej więcej porze. Chyba wszystko jak na razie ;)

Lubie to!

Komentarze są zamknięte.