21.05.2022 - OGŁOSZENIA ;)

Kochani, poza tym, że zapraszam serdecznie na jutrzejsze (niedziela, 22.06) rozśpiewanie na godz. 10.20 i wspólny śpiew na Mszy Świętej (niektórym należą się szczególne przypomnienia, bo jakoś słabo ostatnio z docieraniem ich na scholę), przypominam, że jutro kontynuujemy dalej Akcję “Koszulka” - to znaczy, kto ma w domu taką, która jest jeszcze w dobrym stanie, ale już za mała, niech ją przyniesie - może komuś się przyda. Jeśli ktoś potrzebuje już nowej, no to jutro złoży zamówienie, obadamy konkretne rozmiary, które trzeba domówić. Także w sumie mamy koszulki z różnych zapasów materiałowych, jeśli ktoś chce mieć pewność, że jego jest we właściwym “odcieniu”, niech też przyniesie jutro do porównania ;)
Przynosimy oświadczenia do Mrozów - jeszcze jest niby czas, ale nie ma co odwlekać ;)
Był plan, żeby przejść się na lody pierwszy raz w sezonie do cukierni Mel, no ale chyba będzie za zimno - za tydzień ;)
UWAGA! Kto ma w domu rzeczy, które mogą posłużyć za gadety na naszej zabawie fantowej w czasie festynu, bardzo proszę o przyniesienie ich na scholę za tydzień i dwa tygodnie (w soboty).
UWAGA! UWAGA! Przed naszym festynem (niedziela, 12.06) będę bardzo prosił naszych Rodziców o pomoc w organizacji. Dlatego musimy się spotkać z wszystkimi chętnymi za 2 tygodnie w niedzielę (5.06) na spotkaniu organizacyjnym w salce po Mszy świętej o godz. 11.00 (czyli koło godz 12.00)
DO ZOBA! ;)

Lubie to!

Komentarze są zamknięte.