W tym roku XI Podlaski Przegląd Pieśni Patriotycznej odwołany… :(

Kochani. Z niekłamanym żalem powiadamiamy, iż podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji Podlaskiego Przeglądu Pieśni Patriotycznej.
Oczywiście, zamierzaliśmy przeprowadzić “normalnie”XI PPPP, początkowo z publicznością, potem rozważaliśmy przeprowadzenie go w formule on-line… Jednakowoż w obliczu ciągle narastającej epidemii i wszelakich obostrzeń i zagrożeń z tego wynikających, po burzliwych dyskusjach i gorących debatach, podjęliśmy w ramach organizatorów wspólna i ostateczną, choć trudną i bolesną dla nas decyzję, o braku możliwości bezpiecznego przeprowadzenia tegorocznej edycji naszego Przeglądu. Bardzo wszystkich przepraszamy, zwłaszcza, że zgłoszenia do uczestnictwa na tegoroczną edycję już spływały. Wybaczcie. Nie możemy w obliczu tego, co sie dzieje, ryzykować zdrowiem i życiem uczestnikow, widzów i organizatorów…
Mamy nadzieję, ze to tylko rok smutnej przerwy a w przyszłym roku bedzie już możliwe “normalne” przeprowadzenie i przesłuchań i koncertu galowego. Z tą nadzieja pozostając, pozdrawiamy wszystkich!… Zdrowia, i do zobaczenia już za rok! :)

Lubie to!

Komentarze są zamknięte.