SEZON 2011/2012 ZA NAMI, CZYLI WITAJCIE WAKACJE!!! :)

Kochani, w czwartek - 28.06.2012 udziałem i obsługą liturgiczną Mszy Świętej o godz. 18 w naszej parafii podziękowaliśmy Panu Bogu za cały - niezwykle udany - kolejny rok naszej działalności. Potem było wyjście do grobu Artura (dzięki Panu Bogu za Niego!), i zakończeniowa “imprezka” w naszej salce… Czyli działo się sporo, jak to zawsze u nas… I bardzo dobrze!
Dziękujemy wszystkim za wszystko - sobie samym nawzajem, oczywiście, też! :) To był naprawdę udany, wspaniały rok naszej działalności… Teraz czekamy już na zasłużone wakacje - ale (choć spotkań scholi w ich trakcie nie będzie), to nie tak, że całkowicie zawieszamy naszą działalność; - co to, to NA PEWNO nie!… ;) - już niebawem wielu z nas ruszy na Oazy wakacyjne (w tym największa grupa, prawie 20 osób na ODB w Kruszewie, turnus I), potem planujemy dla chętnych “starszych” wypad rowerowy na przełomie lipca i sierpnia, następnie nasza “kadra pedagogiczna” prowadzi turnus kolonii Caritas Archidiecezji Białostockiej w Krynkach (6-19.08.2012), a, na zakończenie wakacji, wspólnotowy wyjazd naszych “starszych” do gościnnego domu u Rodziców Karola pod Rajgrodem… Czyli - Będzie się działo…!!! :)
A TERAZ KILKA “OGŁOSZEŃ DROBNYCH”… - CZYTAMY Z UWAGĄ! :)
UWAGA!!! - pierwsze powakacyjne spotkanie scholi odbędzie się 1.września 2012 (sobota), jak zwykle, o godz. 12.00 w naszej salce. Już teraz serdecznie wszystkich powakacyjnie zapraszamy! Mówcie o tym spotkaniu innym! :)
P.s. Już niedługo dostępny będzie na stronce formularz zgłoszenia na sierpniowy wyjazd “dla starszych” do Rodziców Karola. On sam prosi o jak najszybsze dostarczenie ich we wskazanym w oświadczeniu miejscu i czasie :)
P.s.2 - W dniu 6.07.2012 mija 20 rocznica śmierci naszego Artura. Choć byliśmy już na zakończenie sezonu u Jego grobu, by mu “oficjalnie” podziękować za Jego opiekę i wstawiennictwo u Pana Boga za nami, to jednak - już indywidualnie - pamiętajmy o tej rocznicy Jego śmierci… Kto tylko będzie wówczas w Białymstoku, proszony jest o udanie się do grobu Artura, zapalenie znicza, i pomodlenie się w intencji naszych zmarłych, a zwłaszcza w intencji dziękczynnej za Niego!… :)
P.s.3 Wracając do “tematów wakacyjnych” -
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W CZASIE WAKACYJNYCH WOJAŻY I ODPOCZYNKU!!!
NIECH PAN BÓG NAS STRZEŻE, A JEGO ŚWIĘCI ANIOŁOWIE I OPIEKA MATKI BOŻEJ PROWADZI NAS I NASZYCH BLISKICH WŚRÓD WSZELKICH WAKACYJNYCH DRÓG, SZLAKÓW, SZALEŃSTW I PLANÓW… :)
WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO DZIĘKUJĄC, ZAPEWNIAMY O NASZEJ STAŁEJ WSPÓLNOCIE I PAMIĘCI MODLITEWNEJ, i…
do JAK NAJRYCHLEJSZEGO zobaczonka!!!

Bywajcie, Kochani! Narka!!! :)

Lubie to!

komentarz to “SEZON 2011/2012 ZA NAMI, CZYLI WITAJCIE WAKACJE!!! :)”

  1. Milena pisze:

    Wreszcie wakacje!!!!!!!!:)